Frame

Lygybės skonis

Didžiuojamės Tavimi!

„Obeliai“ jau daugelį metų laikomas vienu iš žinomiausių ir daugiausiai simpatijų užsitarnavusių prekės ženklų Lietuvoje. Tačiau žymiai svarbiau yra tai, jog ši meilė yra abipusė. Ar žinojai, kad mes be galo didžiuojamės Tavimi, kaip ir visais „Obelių“ pirkėjais?

 

  • Ne tik todėl, kad Tau rūpi bekompromisė maisto prekių kokybė ir skonis;

  • Ne tik todėl, kad atidžiai rūpiniesi savo ir savo šeimos sveikata;

  • Bet ir dėl to, kad Tu – kaip ir mes – tiki moterų ir vyrų lygybe. Tiek virtuvėje. Tiek darbe. Tiek gyvenime.
Obeliai grafiniai elementai-01 1

Daugiau galimybių

Realybė yra tokia, kad iki šiol daugiau kaip du trečdalius visų Obelių gaminių Lietuvoje nuperka moterys. Viena vertus, tai – įrodymas, kad jos moka puikiai pasirinkti! Kita vertus, tai ir patvirtinimas, kad net ir šiais laikais gerokai didesnė kasdienių atsakomybių našta gula būtent ant moterų pečių. Taip, moterų kūryba virtuvėje yra verta pasididžiavimo! Tačiau ateina metas pokyčiams.

Mes tikime, kad vyrams verta susiimti, aktyviau prisidėti, o kartais ir perimti iniciatyvą virtuvėje. Juk kai moteris laiminga ir pailsėjusi – laimingas ir vyras! Su mūsų lengvai ir universaliai pritaikomais produktais net didesnės patirties maisto gamyboje neturintys vyrai gali kurti šaunius patiekalus. Su Obeliais jų virtuvės eksperimentai neprisvyla.

Taip pat mes tikime, kad vyro ir moters lygybės reikia siekti ne tik virtuvėje, bet ir profesiniame gyvenime, įskaitant ir darbo užmokestį. Jei tiek virtuvėje, tiek darbe, tiek gyvenime Lietuvos moterys turės daugiau galimybių, visų mūsų kasdienybėje atsiras daugiau šypsenų, daugiau darnos ir laimės. Tegul nuo šiol kiekvienas „Obelių“ produktas tampa padrąsinimu pakeliui į šį tikslą bei kiekvienam mūsų pirkėjui ir pirkėjai primena: Didžiuojamės Tavimi!