Frame

Susipažinkime

Ačiū už įkvėpimą!

Praėjo ne vienas dešimtmetis nuo to laiko, kada lietuvių virtuves pasiekė pirmieji „Obelių“ aliejai. Per šį laikotarpį nuosekliai augo virtuvės šeimininkų ir šeimininkių reiklumas maisto produktų kokybei bei įvairovei.

„Obeliai“ visuomet stengėsi ne tik šiuos lūkesčius atliepti, bet ir pasiūlyti naujas idėjas bei plėsti asortimentą neprilygstamo skonio naujienomis. Todėl nieko keisto, jog šiandien esame vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, sėkmingai eksportuodami du trečdalius visos savo produkcijos.

Lietuvos žmonėms vien aliejaus rūšių šiuo metu siūlome daugiau nei 10, pradedant numylėtiniais klasikiniais rapsų ar saulėgrąžų aliejais, išraiškingomis sviesto, saulėje džiovintų pomidorų ar čili pipirų skonio variacijomis, baigiant inovatyviais kraftiniais rapsų ar saulėgrąžų aliejaus mišiniais su linų sėmenų, kanapių, moliūgų sėklų aliejais.

Pažanga nesiilsi

„Obelių“ kokybės žmonės taip pat ieško ir acto, majonezo, marinuotų burokėlių ir agurkų, žirnelių bei greitai paruošiamų sriubų bei padažų lentynose.

Stengiamės, kad kaip įmanoma daugiau produktų, pasiekiančių Jūsų virtuves, būtų pagaminti Lietuvoje, taip sutrumpinant maisto grandinę nuo „daržo iki stalo“.

Jūsų – taigi ir mūsų – ateitis priklauso nuo to, kokį poveikį vartojamas maistas turės Jūsų sveikatai. Dėl to kasmet kartelę siekiame kelti dar aukščiau: ne atsitiktinai prekyboje itin sėkmingai įsitvirtina mūsų aliejai, praturtinti Lietuvoje taip trūkstamu vitaminu D, bei Premium majonezas, kuris gaminamas iš laisvai laikomų vištų kiaušinių, nenaudojant jokių konservantų.

Būkite ir toliau mūsų didžiausias įkvėpimas ir jau artimiausiu laukite maisto naujienų – „Obeliai“ neketina sustoti! Tegul mus ir mūsų vartotojus vienija bendri tikslai: pažangi maisto kultūra ir pažangios vertybės.

Kokybė

Nuolat tobuliname savo kokybės politiką, diegiame naujus technologinius sprendimus, efektyviname gamybos procesus.  Džiaugiamės, kad mūsų pastangos buvo įvertintos „IFS FOOD“ tarptautiniu kokybės sertifikatu.